Serviti noppis Viljandis topeltpunktid

Serviti võidutses laupäeval kodusaalis mänginud viljandlaste üle.
Serviti võidutses laupäeval kodusaalis mänginud viljandlaste üle. Foto: Karl-Fredy Kruup (Baltic Handball League)

Täna kohtusid rivaalid Põlva Serviti ja Viljandi HC nii Balti liiga kui meistriliiga arvestuses. Serviti jättis kodumeeskonna võiduta numbritega 24:18 (11:9).

Kohtumist Viljandis saatis juba algusest peale pinevus. 1:1 patiseis kestis neljanda minutini, mil Martin Braun Viljandile ühe värava juurde lisas. Seis 2:1 kestis samuti kaua – peaaegu et üheksanda minutini, kuniks Hendrik Koks Viljandi 3:1 ette viis. Alfred Timmo, Tõnis Kase ja Jürgen Rooba viisid Serviti 12. minutiks Viljandiga ühele pulgale, seisuks 4:4. Minut hiljem läks Serviti esimest korda juhtima, kui Timmo seisuks 5:4 viskas. Mängu 20. minutiks oli Serviti endiselt ühe väravaga ees. See muutus minut hiljem, kui Rooba skooriks 8:6 tegi. Viljandile tõi väravalisa Sten Maasalu, kuid väravad Roobalt ja Arturs Meikšansilt hoidsid Servitit liidrina. Nõnda oli 23. minutiks seis 10:7. Timmo kasvatas edumaa omakorda nelja värava peale. Kaks väravat Kristo Voikalt vähendasid vahemaad, kuid esimese poolaja võitis Serviti numbritega 11:9.