Viljandi kergejõustiklased tõid talvistelt Eesti meistrivõistlustelt medaleid

U23 vanuseklassis tõi Anabel Sarapuu talvistelt Eesti meistrivõistlustelt hõbemedali (vasakul). Vanuseklassi võitis Laura Lokotar (keskel) ja pronksmedali sai Kaisa Hänni. Foto: Marko Mumm (Eesti Kergejõustikuliit)

Eelmisel nädalavahetusel pidasid noored mitmevõistlejad Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis talviseid Eesti meistrivõistlusi. Kaks Sakala kergejõustikuseltsi esindajat pälvisid oma vanuseklassis medali: Anabel Sarapuu hõbeda ja Marten Roasto pronksi.

Anabel Sarapuu sai U23 vanuseklassi viievõistluses teise koha 3519 punktiga ja Marten Roasto sama vanuseklassi seitsmevõistluses pronksi 5031 punktiga.

Sarapuu aeg oli 60 meetrit tõkkejooksus 8,93, kõrgust hüppas ta 1.59, kuuli tõukas 9.78, kaugust hüppas 5.75 ning 800 meetrit jooksis ajaga 2.39,28.