Võiduka avageimi järel tuli Viljandi Metalli naiskonnal vastase paremust tunnistada

Pärast võistluspausi jätkuvatel meistrivõistlustel sai Viljandi Metalli naiskond pühapäeval võõrsil Tartu Ülikool/BigBankilt lüüa. Foto on tehtud kodumängust. Foto: Elmo Riig

Möödunud pühapäeval jätkas Viljandi Metalli võrkpallinaiskond pärast väikest liigapausi taas võistluslainel, kuid jäi Tartu ülikooli spordihoones Eesti meistriliiga kohtumises Tartu Ülikool / BigBanki naiskonnale alla.

Viljandi naiskond alustas võimsa hooga ja võitis esimese geimi 25:13. Seejärel said aga võõrustajad oma mängu käima ning võitsid teise geimi 25:18, kolmanda 25:21 ja neljanda 25:12, mis tähendas 3:1 mänguvõitu. Seejuures jäi Tartu võistkond neljandas geimis 10:12 kaotusseisu, kuid suutis teha 15:0 spurdi.