Viljandi HC võttis revanši ja noppis Mistralt neli punkti

Laupäeval võõrustas Viljandi HC Eesti meeste käsipalli meistriliigas Mistrat ning mängu tegi eriti tähtsaks fakt, et see läks ka Balti liiga arvestusse. Pärast eelmisel nädalavahetusel Mistrale kaotatud karikafinaali võttis Viljandi kodusaalis võidu.

Võrdselt alanud kohtumises ei tahtnud kumbki meeskond initsiatiivi käest anda ning palle loobiti võrku kordamööda. Alles 10. minutil said viljandlased Simon Drõgini tabamusest 6:4 ette. Kuigi Mistral õnnestus veel viigistada, olid võõrustajad 13 minutit hiljem Kristo Voika ja Aleksander Pertelsoni väravate järel jälle ees – 13:10. Väravarohke kohtumine jätkus ning garderoobi mindi Viljandi 16:14 eduseisus.

Mistra mehe Serhii Orlovskyi väravatest hoolimata suutsid viljandlased teise poolaja keskpaigaks edu säilitada ning juhtisid 23:20. Mistral olid küll omad võimalused punktivahet vähendada, ent Viljandi seisis kaitses tugevalt ees. Lõpuks jäi teisel poolajal vaid 10 väravat visanud Mistra viljandlastele 24:30 alla.