Viljandi Metallil tuli tabelis neljas koht vastasele loovutada

Viljandi Metalli naiskonnal tuli teisipäeval Audentese SG/Noortekoondise 3:1 paremust tunnistada ja viimatimainitu tõusis tabelis Viljandi Metalli asemel neljandale kohale. Foto: Elmo Riig

Teisipäeva õhtul pani Viljandi Metalli naiskond meistriliigas punkti maratonseeriale, milles poolteise nädala jooksul tuli mängida viis mängu. Eile õhtul Tallinnas võitsid viljandlannad Audentese SG/Noortekoondise vastu küll avageimi, ent seejärel pidid nad kolmes geimis tema paremust tunnistama.

Audentese SG/Noortekoondis ja Viljandi Metall paiknesid enne teisipäevast kohtumist turniiritabelis vastavalt kuuendal ja neljandal kohal.

Koduväljakueelisega Audentese SG/Noortekoondis kaotas avageimi 19:25. Seejärel tõid võõrustajad mängu pöörde, võites teise geimi 25:23, kolmanda 25:21 ja neljanda 25:23.