Viljandi käsipalliklubi kaotas karistusvisetega karikafinaali

Kadri Paas
, ajakirjanik
Viljandi HC kaotas karistusvisetega karikafinaali.
Viljandi HC kaotas karistusvisetega karikafinaali. Foto: Elmo Riig

Raasikul lõppesid meeste käsipalli karikavõistlused. Finaalturniiri võitis Mistra, kes vormistas võidu karistusvisetega, olles Viljandist parem seisuga 24:22 (12:9).

Skoori avas 3. minutil Mistra, kui Vladyslav Naumenko saatis palli Rasmus Otsa väravasse. 8. minutiks viisid kodumeeskonna 4:2 ette Martin Nerut ja Kaspar Lees. 15. minutiks oli Mistra visanud kuus väravat ja endale lasknud visata ainult neli. Võistkonna kaheväravaline edu kerkis 20. minutil kolme värava peale, kui väravavaht Armis Priskus kaks järjestikust väravat kirja sai.

Serhii Orlovskyi viskas vahe neljaväravaliseks numbritega 10:6. Minut hiljem tuli Orlovskyilt järjekordne värav, skooriks 11:6. Esimese poolaja viimastel minutitel tuli Viljandi Hendrik Koksi ja Kristjan Kooviti väravatega viigile lähemale.