Viljandi HC võitles end karikavõistluste finaali

Kadri Paas
, ajakirjanik
Viljandi HC mängija Hendrik Koks järjekordset väravat viskamas
Viljandi HC mängija Hendrik Koks järjekordset väravat viskamas Foto: Joonas Kuuskla (eesti käsipalliliit)

Raasikul selgusid meeste käsipalli karikavõistluste kohamängude paarid. Poolfinaalis võitlesid finaalikoha eest Põlva Serviti ja Viljandi HC. Viljandi käsipalliklubi väljus heitlusest 31:29 (14:14) võiduga.

Duell Serviti ja Viljandi vahel oli juba algusminutitest saati tasavägine ja plahvatuslik. Kord oli peal Serviti, siis jälle Viljandi, kuid enamjaolt liikus mäng viigist viigini. 10. minutiks oli seis 4:4 ja 15. minutiks 7:7. Ka 21. minut ei toonud kaasa muutusi, sest tablool oli seis 10:10.

23. minutil, kui äsja olid skoorinud Serviti ääremängijad Mathias Rebane ja Jürgen Rooba, läks Serviti 12:10 ette. Martin Braun ja Hendrik Koks tassisid Viljandi aga 12:12 viigini. Minut enne esimese poolaja lõppu valitses taas ärev viik. Esimese poolaja viimased väravad tulid Andrei Basarabilt ja Robin Obergilt, mistõttu läksid meeskonnad vaheajale järjekordselt viigiseisult. Sel korral numbritega 14:14.