L, 9.12.2023

Olümpiamedalile pürgivat kümnevõistlejat treenib Viljandimaa mees

Egon Valdaru
, reporter
Copy
Kümnevõistleja Johannes Erm Tōkyō olümpiastaadionil. «Päikesepoiss. Eraklik. Ei ole väga seltsiv,» iseloomustas treener Holger Peel toona oma USA-s õppinud ja treeninud hoolealust.
Kümnevõistleja Johannes Erm Tōkyō olümpiastaadionil. «Päikesepoiss. Eraklik. Ei ole väga seltsiv,» iseloomustas treener Holger Peel toona oma USA-s õppinud ja treeninud hoolealust. Foto: Tairo Lutter

Eelmisel nädalal anti Eesti spordiavalikkusele teada, et loodud on meeskond, kes peab kümnevõistleja Johannes Ermi suurvõistlustel medaliteni aitama. Abistajate seas on mitu treenerit, füsioterapeut Risto Jamnes ja kettaheitjast olümpiavõitja Gerd Kanteri ümber eduka meeskonna loonud Raul Rebane. Peatreener on aga Viljandimaa mees Holger Peel.

Holger Peel on muu hulgas tuntust kogunud Viljandi valda Suislepa kanti Roosilla külla rajatud Peraaru sporditaluga, kus ta oma perega elab ning kus on suurepärased tingimused kergejõustiku harrastamiseks. Seal käis poisina ja noorpõlves paljudel suvedel kuni kahe kuu pikkustes spordilaagrites ka Johannes Erm.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles