Morten Siht võitis pika edumaaga Balti murdmaajooksu meistri tiitli

Laupäeval Järvakandis peetud Balti võistkondlikel murdmaajooksu meistrivõistlustel võitis Morten Siht U-20 vanuseklassis esikoha. Foto: Marko Mumm (Eesti Kergejõustikuliit)

Laupäeval Raplamaal Järvakandi terviserajal peetud Balti võistkondlikel murdmaajooksu meistrivõistlustel võidutses Eesti ning U-20 vanuseklassi noormeeste seas pälvis tiitli Viljandi jooksja Morten Siht.

Siht saavutas oma vanuseklassis esikoha, läbides kuuekilomeetrise võistlusmaa ajaga 18.18. Nagu ta ütles, oli tal vorm võrreldes kahe nädala taguse ajaga, mil ta osales Eesti karikavõistlustel, parem. «Vorm oli kindlasti parem ja tunne oli kõvasti parem,» lausus ta.

Seda näitab ka tulemus: samal rajal peetud Eesti karikavõistlustel läbis Siht kuus kilomeetrit 19 minutiga.