Saada vihje

Võiduhoidis kadus müügiriiulilt välgukiirusel

Olustvere hoidistemessil pälvis "VIP hoidis 2023" tiitli porgandi-sidrunimoos, mille tõi võistlusele Zerna Öko talu. Aukirja võtab vastu moosi keetja Tiia Kokmann-Konsap. Taamal on ürituse korraldaja Tiina Randaru.
Olustvere hoidistemessil pälvis "VIP hoidis 2023" tiitli porgandi-sidrunimoos, mille tõi võistlusele Zerna Öko talu. Aukirja võtab vastu moosi keetja Tiia Kokmann-Konsap. Taamal on ürituse korraldaja Tiina Randaru. Foto: Marko Saarm

Eesti tuntud inimestest koosnev žürii valis laupäeval Olustveres aasta parimat hoidist. 

"Võitjahoidist iseloomustab lihtsus ja tasakaal," sõnas žürii esimes Dimitri Demjanov ja lisas, et pole küll maksude tõstmise poolt, ent  suhkrumaksu võib kaaluda, sest mitte alati ei tee suhkur hoidisele head. "Võitja on leidnud hea värvi, konsistentsi ja maitse tasakaalu."

"VIP hoidis 2023" tiitli pälvis porgandi-sidrunimoos, mille valmistas Zerna Öko talu. Moosi keetja Tiia Kokmann-Konsap lausus tunnustust vastu võttes, et timmis moosi maitset kolm tundi, enne kui rahule jäi. 

Kommentaarid

Märksõnad

Tagasi üles