E, 11.12.2023

MURE JÄTKUB ⟩ Vast valminud trikipark lagastati kohe

Linnahoolduse juht: "Vabandust, kui Linnahooldus igale poole oma heakorraringiga ei jõua. Laste- ja trikipark võtavad väga suure ressursi."
Merlin Kuld
, ajakirjanik
Copy
Ehkki prügikastid Männimäe trikipargis on sisuliselt pinkide kõrval, jõuab praht ikka pinkide alla.
Ehkki prügikastid Männimäe trikipargis on sisuliselt pinkide kõrval, jõuab praht ikka pinkide alla. Foto: Facebook

Viljandi Linnahooldusel on Lastepargi kõrval uus murekoht, mis prügirohkusega silma paistab: Männimäe trikipark. Esimesed kolm päeva, mil see on avatud, on näidanud, et seal käivad noored ei hooli heakorrast karvavõrdki.

Linnahoolduse juhi Koidu Ilissoni sõnul jõuab maha kõik, mis käest kukub: pudelid, sihvkakoored, paberid. Ta tõdes, et rämpsukuhjasid pole parkides päris iga päev, kuid pildid, mille prügi üle pahandajad ühismeediasse panid, näitasid veel head seisu, võrreldes sellega, mis hooldusmeest neljapäeval Männimäe trikipargis ees ootas.

"Eile õhtul oli küll selline tunne, et nüüd on see koht, kus hakkame streikima ja rohkem ei korista. Aitab! Teeme ainult prügikastid tühjaks," rääkis Ilisson. "Kahjuks meil ei ole seda luba ja jätkame nii, kuidas hakkama saame. Eks muu linn jää selle arvelt täbaramasse seisu, sest meil tõesti kulub trikipargis umbes 40 minutit, mis ei ole selle jaoks arvestatud."

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles