P, 3.12.2023

Abistajad tegid Väikemõisa lastele küttepuid

Sakala
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Round Table’i liige teeb Väikemõisa lastele küttepuid.
Round Table’i liige teeb Väikemõisa lastele küttepuid. Foto: Erakogu

Laupäeval rassisid rahvusvahelise organisatsiooni Round Table liikmed Saarepeedi vallas Väikemõisas talgutel, et teha asenduskodu lastele heast tahtest küttepuid.

Talgud leidsid aset rahvusvahelisel Round Table'i päeval ning neil osalesid peale mainitud klubisse kuuluvate meeste veel Ladies Circle’i liikmed, nende pered ja sõbrad.

Klubi presidendi Jüri Kulbini sõnul käisid heategijad Viljandi lasteabi- ja sotsiaalkeskuse Väikemõisa asenduskodule küttepuid tegemas teist korda.

«Eelmisel aastal nägime, et Väikemõisa lapsed olid tohutult rõõmsad selle üle, et nad said meid puude tegemisel aidata. Sealt saadud hea emotsioon ärgitas meid ka sel aastal Väikemõisa lapsi külastama,» rääkis Kulbin.

«Kasvatajad mainisid, et asenduskodu lastel on materiaalne tugi, kuid nende sõnul oli väga väärtuslik just see, et lapsed said töötegemise eeskuju. Nad ei olnud varem näinud kõiki lapsi nii üksmeelselt ning särasilmselt töötamas,» kõneles Round Table Estonia president.

Jüri Kulbini sõnul oli abistajatel väga hea meel näha, kuidas lapsed üritasid nende ettevõtmisele kaasa aidata, olgu siis üht või kaht puud tassides. Ta kinnitas, et koostöö ühise eesmärgi nimel oli suurepärane.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles