Pool hooaega ees. Liigatabelis kerkimise nimel käib agar punktijaht

Pühapäeval tuli Viljandi Tulevikul kodustaadionil esiliiga B 19. mänguvoorus Kuressaare U21 esinduse 3:0 paremust tunnistada. Foto: Marko Saarm

Jalgpalli esiliiga B hooaeg on poole peal ning Tuleviku meeskond pingutab tabeli etteotsa pääsemise nimel, sest punktide vahe eesmistega on väga väike, sisuliselt võidu või kahe kaugusel. Tabeli liidriks kerkinud FC Kuressaare U21 vastu mängis Tuleviku meeskond pühapäeval kodumurul ning sedapuhku läksid saarlased mandrilt tagasi võidupunktidega. Seevastu omavahelistes mängudes püsib Tulevik plussis kahe võiduga.

Pühapäeval Viljandi linnastaadionil esiliiga B 19. vooru mängus tuli Viljandi Tulevikul tunnistada FC Kuressaare U21 esinduse 3:0 paremust. Esimesel poolajal, 38. mänguminutil sai Tulevik kirja omavärava, millest Kuressaare esindus kohtumist juhtima asus. Teisel poolajal tuli Kuressaarele väravalisa: 55. minutil sai värava kirja Joosep Kobin ja 70. minutil Mattias Opp.

Nagu möönis Viljandi Tuleviku meeskonna peatreener Indrek Ilves, saadi omavärav kirja vastaste kontrarünnakust, kui värava ees tekkis väike segadus, mille vastased enda kasuks vormistasid. "Kontra pealt tulid ja siis tehti seal ühele ära, kukkus üks, teine libises, Rome (Rome Veske – toimetus) pani kogemata palli sisse," rääkis Ilves. "Võttes arvesse kolme mängu, mis meil Kuressaarega olnud on, siis oleme endiselt plussis: meil on kaks võitu, nendel üks."