T, 26.09.2023

Politsei pidas Viljandis kinni kaks tapmises kahtlustatavat meest

Täiendatud kell 13.40.
Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Facebook
Comments
Sakala andmetel tapeti 48-aastane mees noahoobiga majas, mis asub Viljandi linna ja valla piiril ning on suures osas lagunenud.
Sakala andmetel tapeti 48-aastane mees noahoobiga majas, mis asub Viljandi linna ja valla piiril ning on suures osas lagunenud. Foto: Elmo Riig

Eile õhtul pidas politsei Viljandis kinni joobes 50-aastase ja 58-aastase mehe, keda kahtlustatakse 48-aastasele mehele surmavate vigastuste tekitamises. See on Viljandimaa selle aasta esimene tapmisjuhtum, aga see sarnaneb paljude teiste varem Viljandis juhtunud tapmistega, mida politsei oma kõnepruugis nimetab olmemõrvaks.

Häirekeskus sai eile veidi pärast kella 20.30 teate, et Viljandis Viiratsi ringristmiku kõrvalt lagunenud maja juurest on leitud 48-aastase mehe vägivalla tunnustega surnukeha. Esialgsetel andmetel on meest noaga löödud. Politsei pidas tapmises kahtlustatavana kinni 50- ja 58-aastase mehe.

Viljandi politseijaoskonna juhi Margus Sassi sõnul on alust arvata, et kuriteo panid toime mehed, kes hukkunuga samas majas korterit üürisid, ning politsei kirjeldab juhtunut kui ühise joomingu käigus toimepandud olmetapmist.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles