E, 25.09.2023

Kiviveeretamisega avati ainulaadne Mulgi elamuskeskus

Sigrid Koorep
, ajakirjanik
Facebook
Comments
Enne veel kui Mulgi elamuskeskus avatuks kuulutati, tuli asja eestvedajatel, (vasakult) mulkide vanemal Kalle Visteril, Viljandi vallavanemal Alar Karul, Tõrva volikogu esimehel Maido Ruusmannil ja Mulgi vallavanemal Imre Jugomäel ukse eest ära vedada suur kivimürakas.
Enne veel kui Mulgi elamuskeskus avatuks kuulutati, tuli asja eestvedajatel, (vasakult) mulkide vanemal Kalle Visteril, Viljandi vallavanemal Alar Karul, Tõrva volikogu esimehel Maido Ruusmannil ja Mulgi vallavanemal Imre Jugomäel ukse eest ära vedada suur kivimürakas. Foto: TaaVID Meedia

Kolmapäeval avati Sooglemäe talus Valgamaal Viljandimaa piiri lähedal Mulgi elamuskeskus. Enne veel, kui uksed valla löödi, tuli elamuskeskuse rajamise eest seisnud Tõrva, Mulgi ja Viljandi valla esindajal ja mulkide vanemal veeretada häärberi ukse eest ära pirakas kivi.

"See kivi tuleb eest ära saada – tehke, mis tahate!" ütles Robin Liiber, kes avamisüritust juhtis. Elamuskeskusele on see 18-aastane Tarvastu mulk suvetöötajana tõeline pärl. Noormehe murdekeel on nii loomuomane, et ta tegi silmad ette nii mõnelegi, kes on aastakümneid selle keele kõnelemist harjutanud. "No mis sääl iki – piap õpme. Emä mul ei kõnele, aga nänn kõneles seanset segämurret," seletas ta.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles