Viljandi tütarlapsed püsisid turniiril võitmatuna ja tulid Eesti meistriks

Naiskond Viljandi Spordikool/VilVol tuli kuni 16-aastaste tütarlaste Eesti meistriks, kaotamata Viljandis peetud esimesel finaalturniiril geimigi. Foto: Vilvol

Eesti kuni 16-aastaste tütarlaste võrkpallimeistrivõistluste I finaalturniiril eelmise nädala lõpul noppis naiskond Viljandi Spordikool / VilVol üksnes võite.

Pühapäevases Eesti meistri tiitlit otsustanud mängus võitis Viljandi esindus 2:0 (25:21, 27:25) Selver Tallinn Spordikool I. 2:0 alistas ta ka ülejäänud kuus vastast SK Tats Kiili I, Võru Spordikooli, Rakvere Spordikool, Olerex Tartu I, Tallinna SS Kalevi ja Pärnu Spordikool I.

Kuus võitu kogunud Olerex Tartu I tütarlastele riputati kaela hõbemedal, Selver Tallinn Spordikool I teenis viie võiduga pronksmedali.