K, 4.10.2023

Kiireimad ujujad said preemiaks suitsuangerja

Facebook
Comments
Suure-Jaani veekeskuses sai teoks ujumissarja "Sakalamaa Angerjas" viimane, kuues etapp ja vanuseklasside üldvõitjad said kõige muu kõrval auhinnaks suitsuangerja.
 
Suure-Jaani veekeskuses sai teoks ujumissarja "Sakalamaa Angerjas" viimane, kuues etapp ja vanuseklasside üldvõitjad said kõige muu kõrval auhinnaks suitsuangerja.  Foto: Elmo Riig/Sakala

Pühapäeval lõpetas Suure-Jaani veekeskuses peetud ujumisvõistlus "Sakalamaa Angerja" sarja hooaja, mis koosnes kuuest etapist. Võistlejaid oli kohal üle 80 ja sarja kokkuvõttes vanuseklasside kiireimaid autasustati suitsuangerjaga.

Nagu korraldaja Indrek Palu ütles, on niisuguseid väiksemat sorti mõõduvõtte ujujatele tarvis ning lisaks Viljandimaa inimestele on selle sarja etppidel osalenud näiteks Võrumaa ja Ida-Virumaa klubide liikmeid ja puudunud pole ka võistlejad Tallinnast ning mujalt Eestist. "Nad saavad siia tuua ka selle taseme võistlejaid, kes Eesti meistrivõistlustel ei osale," märkis ta ning lisas, et mõnel etapil on võistlejaid olnud isegi üle saja.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles