T, 26.09.2023

Viljandimaa sündmused reedel, 19. mail

Facebook
Comments
Ugala teatri mängukavas on populaarne lavastus «Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus» reedel eelviimast korda ning laupäeval on kavas viimane etendus.
Ugala teatri mängukavas on populaarne lavastus «Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus» reedel eelviimast korda ning laupäeval on kavas viimane etendus. Foto: Siim Vahur

Ugala teatris kell 11 «Vai-vai vaene Vargamäe», kell 19 «Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus».

Viljandi spordihoones kell 10.30 Eesti noorte (TC) MV võrkpallis

Pööningul kell 23 anambli DND heliplaadi "Tulede säras" 10. aastapäeva kontsert. Albumil on hitte nagu "Rubiin", "Rong", "Sein oli vahel", "Viimaks nad kustuvad", "Punane on päike" ja paljud teised lood. Et selle märgilise albumi ilmumist väärikalt tähistada, teevad artistid Eestile väikese tiiru peale ja soojendavad üles lugusid, mida pole ammu enam mänginud. 

Centrumi kinos kell 15.45  ja 18.56 «Kiired ja vihased X», kell 17.20 «Seksi lõpp», kell 21.40 «Suunamudija. Illusioonide saar». Tallinna tänav 22, Viljandi.

NÄITUSED

​Rüki galeriis 18. juunini Cloe Jancise näitus «Soovide kaev». Tartu tänav 7c, Viljandi.

Viljandi linnagaleriis 30. maini Viljandi Vaba Waldorfkooli kunstinäitus, millega tähistatakse kooli 30-aastaseks saamist. 

Sakala keskuses 27. juunini Ulla Remese näitus «Always on guard/Alati valvel». Tallinna tänav 5, Viljandi.

Viiratsi rahvamajas kuni 14. maini Arvo Sadama maalide näitusmüük.

Viljandi muuseumis fotograaf Jaan Rieti 150. sünniaastapäevale pühendatud näitus tema ateljee tegevusest. Laidoneri plats 10, Viljandi.

Kondase keskuses kogu maja hõlmav näitus «Sõsarkond. Rieti perekonna naisfotograafid». Pikk tänav 8, Viljandi.

Karksi-Nuia kultuurikeskuse teise korruse fuajees 31. maini Karksi-Nuia kultuurikeskuse käsitööringi näitus. Esimese korruse fuajees Karksi-Nuia lasteaia näitus. Sinises saalis Anna Kõutsi maalinäitus. Avatud E–N kella 9–17, R kella 9–15. Viljandi maantee 1, KarksiNuia.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles