K, 4.10.2023

Viljandi spordikooli tüdrukud tulid Baltimaade kolmandaks

Priscilla Õmblus
Facebook
Comments
Naiskond Viljandi Spordikool/VilVol tuli Baltimaade spordikoolide ja -klubide 2006. aastal ja hiljem sündinud tütarlaste meistrivõistlustel pronksmedalile.
Naiskond Viljandi Spordikool/VilVol tuli Baltimaade spordikoolide ja -klubide 2006. aastal ja hiljem sündinud tütarlaste meistrivõistlustel pronksmedalile. Foto: Siim Semiskar/Eesti võrkpalliliit

Nädalavahetusel Harjumaal Jüris peetud Baltimaade spordikoolide ja -klubide kuni 18-aastaste tütarlaste võrkpallimeistrivõistlustest võttis osa 12 Eesti, Läti ja Leedu võistkonda ning Viljandi spordikooli noored teenisid kõrges konkurentsis pronksmedali.

Nagu ütles võistkonna Viljandi Spordikool/VilVol treener Merle Keerutaja, sai medal võetud suurepäraste mängudega. «Terve turniiri vältel mängisid nad väga hästi. Hea pallingu vastuvõtt, palling ja võistkonna meelsus – meil õnnestus väga hästi see turniir,» kiitis ta noori.

Võistlustel osales kuus võistkonda Eestist, neli Lätist ja kaks Leedust. Võitjaks tuli võõrustaja rollis olnud Rae Spordikool.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles