"Üks rõvedamaid jookse!" "Kas keegi saaks ilma paar kraadi soojemaks keerata?" "Kohutav vastutuul..." Sellised olid jooksjate tagantjärele kommentaarid 33. Kolme Tamme jooksu kohta, mis startis laupäeval kell 12 Viiratsis. Esimest korda sai sel esikohamedali kaela Morten Siht.

10,2 kilomeetri pikkuse distantsi lõpetas 2004. aastal sündinud Morten Siht vastupidavusalade klubist Staier ajaga 33 minutit 36,8 sekundit. Temast veidi vähem kui minut hiljem lõpetas Jooksupartneri klubisse kuuluv Margus Hanni ajaga 34.16,5 ning kolmandana jõudis finišisse Ülari Kais ajaga 34.44,1.

Nagu ütles Morten Siht, läks ta üsna kohe pärast esimest kilomeetrit juhtima, pani tempo peale ja hoidis seda kõrgel. "Selja taha ei vaadanud üldse. Mulle meeldibki üksi ees joosta, mitte kannul, siis saab oma sammu teha."