Viljandi Tuleviku jalgpallimeeskond noppis järjekordse võidu

Egon Valdaru
See ülesvõte pärineb eelmisest, tartlastega peetud kodumängust. Fotol on Viljandi Tuleviku mänguvormis Johannes Metsmaa. Foto: Elmo Riig

Viljandi Tuleviku hooaeg Eesti meistrivõistluste esiliiga B-s on kulgenud esialgu kenasti. Täna alistas ta Männimäe jalgpallihallis Tallinna Kalevi U-21 meeskonna tulemusega 2:0

Mõlemad väravad löödi kohtumise esimesel poolajal. Esimese sepistas 40. minutil Gustav-Hendrik Seeder ning teise esimesel lisaminutil Kristen Kähr. Viljandi meeskond sai mängu jooksul ühtlasi kolm kollast kaarti.

Järgmine meistrivõistluste kodumäng on Tulevikul nädala pärast.

Senise viie mänguga on Viljandi Tulevik kogunud 10 punkti. Saadud on kolm võitu, üks viik ja üks kaotus. Sellega hoiab meeskond turniiritabelis FC Kuressaare U21 ja Nõmme Kalju FC U21 järel kolmandat kohta. Iseseisvatest klubidest on ta seni kõrgeimal kohal.