EESTI MEISTRIVÕISTLUSED Viljandi Metalli naiskond mängis end pronksist ühe võidu kaugusele

Viljandi Metalli naiskond läks neljapäeval Võrus meistriliiga pronksiseeriat  2:0 juhtima. Naiskonna peatreeneri Margit Keerutaja-Musta sõnul suudeti geimilõpud enda kasuks pöörata, kuid kaitsemäng jättis paljuski soovida. Foto: Marko Saarm

Neljapäeva õhtul Võru spordihoones peetud Eesti naiste võrkpalli meistriliiga pronksiseeria teises mängus võttis Viljandi Metall Barrus/Võru Võrkpalliklubi vastu 3:1 võidu ja läks seeriat 2:0 juhtima. Teisisõnu on ta medalist ühe võidu kaugusel.

Seeria esimese kohtumise 3:0 võitnud Viljandi Metallil tuli kolme võiduni mängitava seeria teises kohtumises avageim küll 15:25 vastastele anda, kuid siis tulid 25:22, 25:23 ja 25:22 võit.

Peatreener Margit Keerutaja-Mustale mängupilt siiski meeltmööda ei olnud. "Tegelikult ikka väga hästi ei läinud: oma vigade arv oli jälle liiga suur ja geimialgused läksid selle nahka, et eksisime ise," nentis ta. "Väga palju eksisime kohtade pealt, kus ei peaks."