T, 30.05.2023

Võitlus Balti liiga poolfinaalikoha pärast kujunes tõeliseks trilleriks

Priscilla Õmblus
Facebook Twitter
Comments
Võidukalt edasi Balti liiga poolfinaali! Laupäeval alistas Viljandi HC kodusaalis
SK Tapa / N.R. Energy meeskonna väga pingeliseks kujunenud veerandfinaalkohtumises, mis kulmineerus seitsme meetri karistusvisetega.
Võidukalt edasi Balti liiga poolfinaali! Laupäeval alistas Viljandi HC kodusaalis SK Tapa / N.R. Energy meeskonna väga pingeliseks kujunenud veerandfinaalkohtumises, mis kulmineerus seitsme meetri karistusvisetega. Foto: Marko Saarm

Juba aastaid polnud Viljandi spordihoones käsipallimängus lahti rullunud sellist trillerit, et võitja selgitamiseks läheb tarvis seitsme meetri viskeid. Laupäeval, kui kaalul oli koht Balti liiga poolfinaalis, neid aga tarvis läks ning tiitlikaitsjal Viljandi HC-l õnnestus see koht välja võidelda.

Niisugust närvikõdi ja pinget polnud enamik käsipallifänne ammu – kui üldse – tundnud. Tribüünil oli nii mõnelgi selg läbimärg ja nutikellal pulsinumbrid laes. Eks olnud ka põhjust: kaks sekundit enne Viljandi HC ja SK Tapa / N. R. Energy Balti liiga veerandfinaali korduskohtumise lõpuvilet kaardid pöördusid, kui külalised teenitud karistusviskega koondskoori viiki mängisid. Et selles kohtumises viigiga leppida ei saanud, tähendas see lisaaega ja seitsme meetri karistusviskeid.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles