R, 9.06.2023

Viljandi HC üle aasta kestnud võidujada Balti liigas katkes Tapal

Kell 9.40 parandatud tänase mängu toimumise koht!
Priscilla Õmblus
Facebook Twitter
Comments 1
Viljandi HC peatreener Marko Koks nentis pärast pikka Balti liiga võidujada katkemist, et poolfinaali pääseja selgub ikkagi kahe mängu kokkuvõttes ning katki ei ole avamängu kaotusest midagi.
Viljandi HC peatreener Marko Koks nentis pärast pikka Balti liiga võidujada katkemist, et poolfinaali pääseja selgub ikkagi kahe mängu kokkuvõttes ning katki ei ole avamängu kaotusest midagi. Foto: Elmo Riig

454 – täpselt nii mitu päeva püsis tiitlikaitsja Viljandi HC Balti liigas võitmatu. Hooaja põhiturniiri puhaste paberitega läbinud Viljandi HC ilmatu pika võidujada katkestas eelmisel laupäeval Tapal liiga veerandfinaali avakohtumises sealne Tapa / N. R. Energy. Et edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes ja vastaste edu on korduskohtumise eel kaheväravaline, pole katki veel midagi.

«Elu läheb edasi – mängime ikkagi kahe mängu kokkuvõttes,» nentis Viljandi HC peatreener Marko Koks pärimise peale, kas ta on pettunud või väga pettunud. «Meil oleks olnud võimalus see seeria ära otsustada, aga … Mingil põhjusel ei tahtnud me seda teha.»

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles