R, 9.06.2023

Poeriiulite vahel petise küüsis: läksime abikaasaga toitu ostma ja korraga märkasin, et tal oli pastakas käes

Merlin Kuld
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Üks petistega kohtumise juhtum leidis aset Vaksali tänava Maxima riiulite vahel. Nädal hiljem leidis linnaelanik annetajate kogumispaberi läheduses lumehangest.
Üks petistega kohtumise juhtum leidis aset Vaksali tänava Maxima riiulite vahel. Nädal hiljem leidis linnaelanik annetajate kogumispaberi läheduses lumehangest. Foto: Marko Saarm

Viljandis on mitu nädalat tegutsenud petised, kes koguvad enda väitel raha Eestis rahvusvahelise abikeskuse avamiseks. Lumehangest leitud paberi kohaselt oli ühe annetusega kogutud 310 eurot.

«Palume aidata avada kuulmise- ja kõnepuudega – ja vaesust kannatavate laste rahvusvaheline keskus Eestis ja toetage seda oma allkirjaga. Tänan!» seisab Viljandi kaubanduskeskuste juures liiklevate petiste paberil, millega kogutakse rahalist toetust.

9. märtsil läks Kristjan Mändmaa abikaasaga Vaksali tänava Maximasse sisseoste tegema, kui korraga märkas, et abikaasal oli poeriiulite vahel pastakas käes ja ta hakkab ligiastunud naise ulatatud paberile midagi kirjutama.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles