N, 23.03.2023

Viljandimaa vibusportlased korraldasid Eesti meistrivõistlustel medalisaju

Priscilla Õmblus
Viljandimaa vibusportlased korraldasid Eesti meistrivõistlustel medalisaju
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Viljandi spordikooli õpilane Birgit Metsjõe (keskel) võitis Eesti vibuspordi sisemeistrivõistlustel kuldmedali nii U-21 vanuseklassi kui naiste arvestuses. Fotol on U-21 vanuseklassi esikolmik (vasakult) Marielle Laasmaa, Birgit Metsjõe ja Mariann Hanna Johanson.
Viljandi spordikooli õpilane Birgit Metsjõe (keskel) võitis Eesti vibuspordi sisemeistrivõistlustel kuldmedali nii U-21 vanuseklassi kui naiste arvestuses. Fotol on U-21 vanuseklassi esikolmik (vasakult) Marielle Laasmaa, Birgit Metsjõe ja Mariann Hanna Johanson. Foto: Priidu Paomets

Viljandimaa vibusportlased näitasid märtsikuu esimesel nädalavahetusel Harjumaal Saku spordihoones peetud Eesti sisemeistrivõistlustel täpset silma ja kätt ning pälvisid hulganisiti tiitleid ja medaleid.

Laupäeval võtsid mõõtu U-13 kuni U-21 vanuseklassi sportlased, pühapäeval võistlesid täiskasvanud ning neile pakkusid konkurentsi eelmisel päeval U-13 ja U-15 vanuseklassis võitjaks tulnud ning U-18 ja U-21 vanuseklassis medali saanud.

"Birgit Metsjõe tegi vägitegusid ja sai nendelt võistlustelt kaela kaks kuldset medalit: U-21 vanuseklassis ja naiste arvestuses,” lausus Viljandi spordikooli treener Aune Varik. "See oli võimas saavutus," õhkas ta.

Märksõnad
Tagasi üles