T, 30.05.2023

Viljandi Metall jäi ka poolfinaalseeria teises mängus geimivõiduta

Priscilla Õmblus
Facebook Twitter
Comments
Viljandi Metalli naiskonnal tuli ka Eesti meistriliiga poolfinaalseeria teises kohtumises pühapäeval Viljandi spordihoones Tartu Ülikool/Bigbanki 3:0 paremust tunnistada. Täna ootab Tartus ees kolmas kohtumine.
Viljandi Metalli naiskonnal tuli ka Eesti meistriliiga poolfinaalseeria teises kohtumises pühapäeval Viljandi spordihoones Tartu Ülikool/Bigbanki 3:0 paremust tunnistada. Täna ootab Tartus ees kolmas kohtumine. Foto: Marko Saarm

Eesti naiste võrkpalli meistri­liiga kolme võiduni peetava poolfinaalseeria teine kohtumine oli pühapäeval Viljandis ja Tartu Ülikool / Bigbank, kes oli siia tulnud eduseisus, teenis Viljandi Metalli vastu geimigi loovutamata võidulisa.

«Mängi ükskõik kui hästi, aga midagi on võimalik alati teistmoodi teha, olukorrad teisiti lahendada. Need jäävad väikeste nüansside taha. Kas või geimivõitki,» nentis Viljandi võistkonna peatreener Margit Keerutaja-Must.

Pärast seeria esimest kohtumist oli naiskond teinud mänguanalüüsi ja muutnud mänguplaani, see treeneri sõnul töötas. «Muutsime asetusi, ründasime kõvasti mitmekülgsemalt ja tüdrukud pidasid väga hästi mänguplaanist kinni,» rääkis ta. «Need ülesanded, millega esimeses mängus jänni jäime, need said täidetud. Ja suutsime nii palju neil ikkagi elu raskemaks teha, et nende rünnakud maha võtta ja võimalikult palju neid takistada. Selles mõttes tegime, mis oli plaanis.»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles