Viljandi võrkpallinaised jäid tartlastele alla

Tartu Ülikool/Bigbank jõudis Eesti naiste võrkpalli meistrivõistlustel finaalist ühe võidu kaugusele, võites pühapäeval poolfinaalseeria teises mängus Viljandi Metalli.

Nagu vahendab Eesti võrkpalli liit, on kolme võiduni peetav poolfinaalseeria seni kulgenud põhiturniiril teiseks tulnud tartlannade dikteerimisel: kahes senises kohtumises pole põhiturniiril kolmanda koha saavutanud Viljandi geimivõitu saanud. Kodusaalis avamängu 3:0 võitnud Tartu esindus jäi sama tulemusega peale ka Viljandis asetleidnud teises vastasseisus, loovutades võõrustajatele geimides vastavalt 21, 24 ja 23 punkti.

Võitjate poolel suurepärase etteaste teinud Karlotta Kattai realiseeris 40-protsendilise efektiivsuse juures 17 tõstet, lisas ühe blokipunkti ja viis serviässa, tõustes 23 punktiga üleplatsimängijaks. Kohtumise parim oli ka Kattai kasutegur +17. Ingrid Kiisk assisteeris 10 punktiga. Renate Pikk tõi viljandlannade resultatiivseimana 14 punkti. Kaisa Rei arvele kogunes 9 punkti.