Pühapäeval peeti selle hooaja viimased käsipalli Balti liiga alagrupimängud. Kohtusid Viljandi HC ja Klaipeda Dragunas, Mistra ja Kaunase Granitas, Tallinn ja HC Amber ning SK Tapa/N.R. Energy ja VHC Šviesa. Viljandi jäi alagrupis taas võitmatuks, alistades vastase tulemusega 28:19.

Erinevalt eilsest kohtumisest Granitas-Karysega oli Klaipeda Dragunas märksa kangem vastane.

Käsipalliliidu pressiteate kohaselt nägi kohtumise esimese 15 minuti jooksul kõiki võimalikke stsenaariume: küll juhtis üks meeskond, siis teine ning vahepeal mängiti ka viigiseisus. Kohtumise 21. minutil algatas Andrii Basarab aga Viljandi väravatesaju, millesse ta ise kolme tabamusega panustas. Nii võitis Viljandi esimese poolaja seisuga 15:11.

Selle edumaaga läks Viljandi klubi vastu teisele poolajale. Viie minutiga kasvas vahemaa juba seitsme punkti peale ning lõpptulemuseks sai kirja 28:19. Seitsme väravaga oli Ott Varik täna enim väravaid visanud Viljandi mängija.