Viljandi Metalli naiskond pani põhiturniirile punkti võiduga

Viljandi Metall võttis naiste meistriliiga põhiturniiri viimasest kohtumises võidu ning tuli põhiturniiril kolmandaks. Veerandfinaalis läheb ta vastamisi kuuendal kohal asetseva TBD Pharmatech Tartuga. Foto: Marko Saarm

Teisipäeva õhtul võitis Viljandi Metall naiste võrkpalli meistriliiga põhiturniiri viimases mängus 3:0 TBD Pharmatech Tartut. See tähendab, et põhiturniiri lõpetas ta kolmandana ning läheb veerandfinaalis vastamisi sama vastasega, keda teisipäeval võitis.

Viljandi Metalli ja TBD Pharmatech Tartu teisipäevase kohtumise geimid lõppesid 25:22, 25:12, 25:18.

Kolmandas geimis üheksa punktiga säranud Renate Pikk tõi võitjate parimana 19 punkti, Kerttu Lääne lisas 8 punkti. Kairin Tammel kogus võõrsil mänginud Tartu võistkonna edukaimana 8 punkti.