Viljandi Metall tõusis meistriliiga tabelis teiseks

Viljandi Metalli naiskond tõusis Eesti meistriliiga põhiturniiri tabelis teisele kohale, kui võitis Rae Spordikool/VIASTON-i 3:1. Foto on tehtud sama vastasega peetud karikavõistluste poolfinaalseerias. Foto: Marko Saarm

Pühapäeval võõrustas Viljandi Metalli võrkpallinaiskond Eesti meistriliigas Rae Spordikool / VIASTON-i, võttis mängust võidupunktid ning tõusis põhiturniiri tabelis teisele kohale.

Esimese geimi võitis ta 25:20, teise geimi kaotas 19:25, kolmanda võitis 25:23 ja neljanda 25:16.

Nagu ütles naiskonna kapten Laureen Reier, läks mäng täitsa hästi, kui välja arvata teine geim. «Teises geimis me alguses ei saanud üldse käima ennast ja jäime kohe suurelt taha. Siis oli juba raske seda vahet tagasi mängida.»