N, 23.03.2023

Üllatusvastuvõtt koduses Viljandis tõi Euroopa meistrile rõõmupisarad silma

Üllatusvastuvõtt koduses Viljandis tõi Euroopa meistrile rõõmupisarad silma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Viljandi sõudekogukond korraldas värskele Euroopa meistrile ja hõbemedalistile Doris Meinbekile üllatusvastuvõtu, et teda ja ta treenerit Robert Jürimaad tänada. 
Viljandi sõudekogukond korraldas värskele Euroopa meistrile ja hõbemedalistile Doris Meinbekile üllatusvastuvõtu, et teda ja ta treenerit Robert Jürimaad tänada. Foto: Marko Saarm

Viljandi järve ääres sõudeklubi ruumides hämardati pühapäeval kella 17 paiku tuled ja kõlaritest hakkas kostma Queeni lugu "We Are the Champions". Spordikooli sõudetreener Robert Jürimaa oli just parkinud auto ning astus koos värskelt Euroopa meistriks saanud Doris Meinbekiga ruumi.

Kaastreenijate käte vahel oli loosung "Elagu Doris" ning ligi poolesajal kohaletulnud inimesel olid meistri ja tema treeneri õnnitlemiseks kaasas lilled või maiustused. Kogu sündmus tuli Meinbekile üllatusena. Vastuvõtu ühe organiseerija, sõudetreener Ruth Vaari sõnul on nad küll varem edukatel sportlastel lennujaamas vastas käinud, kuid seekord otsustati vastuvõtt korraldada koduses Viljandis. "Nii sai rohkem rahvast ka tulla," ütles ta.

Märksõnad
Tagasi üles