T, 21.03.2023

Treenerid pakuvad tasuta suusaõpet

Priscilla Õmblus
Treenerid pakuvad tasuta suusaõpet
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pühapäeval algab üle-eestiline tasuta suusaõppe programm "100 suusatundi", mille kestel pakuvad treenerid inimestele tasuta suusatamisõpet. Viljandimaal on esimene õppus järgmisel kolmapäeval. Valikus on treeninguid igale tasemele.
Pühapäeval algab üle-eestiline tasuta suusaõppe programm "100 suusatundi", mille kestel pakuvad treenerid inimestele tasuta suusatamisõpet. Viljandimaal on esimene õppus järgmisel kolmapäeval. Valikus on treeninguid igale tasemele. Foto: Marko Saarm

Ilmataat trikitab mõnuga: kord on hommikul lumi maas, siis sajab vihma, ent kalendrisse vaadates on jaanuar, mis tähendab et talihooaeg on täies hoos. Pühapäeval tähistatakse rahvusvahelist lumepäeva ning siis algab üle-eestiline programm "100 suusatundi", mis utsitab inimesi suusarajale.

Jaanuari lõpuni kestva suusaõppe programmi vältel annavad treenerid inimestele tasuta suusaõpet ning seega pakub ettevõtmine võimalust kaunis talveilmas nauditavalt liikuda.

"Päris võimas, kuidas see on suusakogukonna poolt käima läinud," nentis Kaupo Tammemäe, kes on Viljandimaa programmi üks vedajaid ja treenereid. "Treenerid võtavad selle mahu ju igapäevase töö kõrvalt, et anda Eestimaa inimestele suusaõpet, et suusarajad oleks inimesi täis."

Märksõnad
Tagasi üles