P, 4.06.2023

Viljandi vallavanem Alar Karu: mida saan ise teha, et uus aasta parem tuleks?

Alar Karu
, Viljandi vallavanem
Facebook Twitter
Comments
Viljandi vallavanem Alar Karu (Isamaa)
Viljandi vallavanem Alar Karu (Isamaa) Foto: Valdo Ots

HEAD UUT aastat nii Viljandi valla kui ka kogu Viljandimaa rahvale!

Äsja lõppenud aastale tagasi vaadates tahaks ju öelda, et oli ilus aasta. Maailmas toimuvale mõeldes seda paraku lausuda ei saa. Kogu selle Venemaalt lähtuva kurjuse juures on olnud aga hea näha, kui lahked ja heatahtlikud on meie inimesed. Korraks peatusid meedias isegi poliitilised vihakõned ja poriloopimine.

Igasugune abi, mida on osutatud koos ja igaüks eraldi, on olnud meile kõigile üllatuseks. See äratundmine, et raskel ajal suudame koos tegutseda, innustab ka edaspidi üksteisest hoolima ja abivajajaid märkama. Jääb vaid loota, et suudame Ukraina rahvast toetada ja aidata sõja võiduka lõpuni.

Aasta oli õpetlik ja valmistas meid kõiki ette võimaliku kriisiga toimetulekuks. Keerulised ajad maailmas toovad probleemid ka meie vallas iga kodu ukseni. Toidukaupade kallinemine ning gaasi ja elektri hinna kõikumine tekitavad muret kõigile. Usun, et saame koos üle ka nendest keerulistest aegadest. Oluline on, et püüame leida lahendusi ega heida meelt. Hädasolijale peab abiküsimine olema ainuõige otsus, seda ei tohi häbeneda. Kel abi vaja, palun, tulge kindlasti ja proovime koos valla töötajatega raskele olukorrale lahenduse leida.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles