P, 26.03.2023

GALERII ⟩ Sakala fotograafi Elmo Riigi 2022. aasta parimad tabamused

Sakala fotograafi Elmo Riigi 2022. aasta parimad tabamused
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Võhmas Kauba tänaval süttinud kortermajast sai Elmo Riigi hinnangul palju mõjusaid ja kurbi fotosid. Enim meeldis fotograafile aga just see taeva taustale end istuma sättinud linnu pilt, mida raamivad söestunud varemed.
Võhmas Kauba tänaval süttinud kortermajast sai Elmo Riigi hinnangul palju mõjusaid ja kurbi fotosid. Enim meeldis fotograafile aga just see taeva taustale end istuma sättinud linnu pilt, mida raamivad söestunud varemed. Foto: Elmo Riig

Sakala fotograafid töötavad ka varahommikul ja hilisõhtul, nii lõõskavas kuumuses kui jäistes iilides. Illustreerimist vajavad sajad lood ning selleks tehakse tuhandeid jäädvustusi. Palusime Sakala fotograafidel heita pilk lõppevale aastale ning valida kõigist neist tuhandetest välja enim meelde jäänud. Elmo Riig korjaski kokku talle endale kõige rohkem meeldinud ja tema silmis õnnestunumad tabamused.

Parima leidmine on fotograafi sõnutsi aga üsna keeruline ülesanne.

Pärast kaalumist langes valik 2. mai hommikul Võhmas tehtud tabamusele. Laupäeva pärastlõunal süttis Võhmas Kauba tänaval korterelamu, mille rusud veel esmaspäeva hommikulgi suitsesid. Mustaks söestunud sarikatele oli ennast istuma sättinud mõtlikult kraaksuv hakk. Enne, kui lind uuesti lendu tõusis, jõudis Elmo Riig teda purunenud aknaavast jäädvustada.

Märksõnad
Tagasi üles