P, 26.03.2023

JÕULUTURNIIR ⟩ Käsipallurid sahistasid teisel jõulupühal väravavõrke ja võtsid omavahel sõbralikult mõõtu

Käsipallurid sahistasid teisel jõulupühal väravavõrke ja võtsid omavahel sõbralikult mõõtu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Käsipalli jõuluturniiri on Viljandis peetud juba nii kaua, et asjaosalised ise täpselt ei mäletagi, millal see komme alguse sai. Platsile lõbutsema on aga kõik huvilised alati oodatud.
Käsipalli jõuluturniiri on Viljandis peetud juba nii kaua, et asjaosalised ise täpselt ei mäletagi, millal see komme alguse sai. Platsile lõbutsema on aga kõik huvilised alati oodatud. Foto: Elmo Riig

Esmaspäeval said maakonna käsipallurid koos perede ja sõpradega kokku Viljandi vanas spordihoones, et pärast pikki pühi ennast veidi liigutada ning maha pidada järjekordne traditsiooniline jõuluturniir. Esikohaga lõpetas meeskond Kollased, teisele kohale tulid Pärnakad.

HC Viljandi võõrustab traditsiooniliselt iga aasta detsembri lõpus käsipallisõpru jõuluturniiril, millel võivad osaleda kõik soovijad ja käsipallisõbrad. Viljandi HC treener Marko Koks sõnas, et tänavu tuli võitjaks meeskond nimega Kollased, mille kõik liikmed olid kohalikud poisid ning kenasti kollastes särkides. Teisele kohale tulid Pärnakad, kes olid jõuluturniirile sõitnud veidi kaugemalt.

Märksõnad
Tagasi üles