Viljandi HC hoiab oma alagrupi liidri kohta

Viljandi HC alistas eelmisel laupäeval Aruküla spordihallis peetud Balti liiga mängus Mistra meeskonna 29:23 ning hoiab Balti liiga A-alagrupis liidrikohta. Foto on tehtud Eesti meistriliiga mängust Mistraga Viljandi spordihoones. Foto: Elmo Riig

Eelmisel laupäeval mängis Viljandi HC Harjumaal Aruküla spordihallis Balti käsipalliliiga mängu Mistra meeskonnaga ja võttis 29:23 võidu.

Mõlemad võistkonnad olid A-alagrupis seni üksnes võite tunnistanud, küll aga oli Viljandi HC hoidnud esimest kohta parema visatud väravate vahe tõttu. Pärast laupäevast mängu suurendas Viljandi tabelis Mistraga vahet kahe punkti võrra.

Nagu ütles Viljandi HC mängija Aleksander Pertelson pärast laupäevast kohtumist, võib sellega rahule jääda. «Esimene poolaeg ei saanud kaitses päris nii hästi hakkama, kui oleks tahtnud, ega realiseerinud oma võimalusi korralikult ära,» lausus ta. «Teine poolaeg tegime kaitses omad korrektuurid ja rünnak hakkas ka paremini jooksma. Lõpus saime juba kõigile mänguaega anda. Kokkuvõttes võib rahule jääda.»