E, 6.02.2023

Viljandi noored lõpetasid seeriavõistluse viie üldvõitja trofeega

, Tuleviku maadlusklubi liige
Viljandi noored lõpetasid seeriavõistluse viie üldvõitja trofeega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Viljandi spordikoolis treenivad Tuleviku klubi maadlusnoored tõid noorte seeriavõistluse finaalturniirilt koju kümme medalit, neist pooled kuldsed, ning viis hooaja üldvõitja karikat. Fotol on noored koos treenerite Rain Aleksandrovi (vasakul) ja Ahto Raskaga.
Viljandi spordikoolis treenivad Tuleviku klubi maadlusnoored tõid noorte seeriavõistluse finaalturniirilt koju kümme medalit, neist pooled kuldsed, ning viis hooaja üldvõitja karikat. Fotol on noored koos treenerite Rain Aleksandrovi (vasakul) ja Ahto Raskaga. Foto: Jaanek Lips

Viljandi spordikoolis treenivad Tuleviku klubi noored tõid nädala­vahetusel Jõgevamaal Pisisaare spordikeskuses 102 maadleja osalusel peetud noorte seeriavõistluse 15. hooaja finaal­etapilt koju kümme medalit ning viis üldvõitja karikat.

Karikate koguarvust veerandi võitmisega kordasid meie maadluskasvandikud seniste seeriavõistluste parimat tulemust. Särav oli Jürgen Lipsu hooaeg. Ta tegi kaasa kõik aasta jooksul asetleidnud viis turniiri ja suutis ainsana need kõik võita.

Märksõnad
Tagasi üles