E, 30.01.2023

Holstre-Polli keskuse tulevane juht ei pea loodetavasti enam üksi hakkama saama

Merlin Kuld
, reporter
Holstre-Polli keskuse tulevane juht ei pea loodetavasti enam üksi hakkama saama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Holstre-Polli spordikeskus otsib endale uut juhti, sest Tamo Arak (pildil) paneb ameti maha. Kui varem kuulus keskus Viljandi linnale ja vallale, siis nüüd on see täielikult valla jagu, kes plaanib sellest kujundada oma spordikeskuse.
Holstre-Polli spordikeskus otsib endale uut juhti, sest Tamo Arak (pildil) paneb ameti maha. Kui varem kuulus keskus Viljandi linnale ja vallale, siis nüüd on see täielikult valla jagu, kes plaanib sellest kujundada oma spordikeskuse. Foto: Elmo Riig (montaaž)

Kui varem kuulus Holstre-Polli spordikeskus Viljandi linnale ja vallale, siis praegu on see sihtasutus täielikult valla jagu. Viljandi vald plaanib spordielu ümber korraldada ja keskuse tulevasele juhile meeskonna luua.

Nagu ütles Viljandi vallavanem Alar Karu, on Holstre-Polli spordikeskuse kollektiiv alamehitatud: seal töötavad lisaks juhatajale vaid administraator ja rajameister. «Me soovime, et kogu spordikeskuse tegevus vaadataks uuesti üle. Eks see idee ole paarkümmend aastat tagasi teostatud ning inimeste soovid ja vajadused ajas muutuvad.»

Märksõnad
Tagasi üles