Tänases Eesti käsipalli karikavõistluste finaalmängus kohtus Viljandi HC meeskond SK Tapa/N.R. Energyga. Viimati 2014. aastal Eesti karikavõitjaks tulnud viljandlased alistasid vastased kümne väravaga ja tõstsid õhku kuldse karika.

Karikavõistluste finaalis kohtunud Tapa ja Viljandi olid tänavu juba ühe korra vastamisi läinud meistriliigas ja siis jäi peale esimesena mainitu 28:26.

Tänases mängus jätkus tõelist põnevust vaid esimestel minutitel, kui Tapa/N.R Energy mängumees Marten Saar tegi viiendal minutil seisuks 2:2. Edasi hakkasid marulise kodupubliku ees mängu dikteerima viljandlased ja neid ei pidurdanud ka Kristo Voika punane kaart 22. minutil. Selleks hetkeks juhtisid nad juba üheksa väravaga ja ka vaheajale läksid 19:8 eduseisus.