E, 6.02.2023

Viljandi Võrkpalliklubi lülitasid karikasarjast meistriliiga võrukad

Priscilla Õmblus
Viljandi Võrkpalliklubi lülitasid karikasarjast meistriliiga võrukad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Viljandi Võrkpalliklubi langes Aadu Luukase karikasarjast välja, sest jäi mõlemas veerandfinaali kohtumises Võru Barrus Võrkpalliklubile 0:3 alla. Foto on tehtud veerandfinaali esimesest mängust Viljandis.
Viljandi Võrkpalliklubi langes Aadu Luukase karikasarjast välja, sest jäi mõlemas veerandfinaali kohtumises Võru Barrus Võrkpalliklubile 0:3 alla. Foto on tehtud veerandfinaali esimesest mängust Viljandis. Foto: Anna Mölter

Neljapäeva õhtul lülitas Eesti meistriliigas ja Balti liigas mängiv Võru Barrus Võrkpalliklubi esiliigasse kuuluva Viljandi Võrkpalliklubi Aadu Luukase karikasarjast, alistades ta kodusaalis veerandfinaali korduskohtumises 3:0.

Viljandi Võrkpalliklubi meeskonna peatreeneri Tauno Lipu sõnul oli teada, et vastane mängib süsteemset võrkpalli, ja eesmärk oli üks geim kätte saada. "Ei saanud. Pole midagi teha: taseme vahe lööb välja. Ja mitte vaid mängijate, vaid kogu treenituse taseme vahe. Neil on meeskonnas üheksa professionaalset mängijat, kellega nad saavad hommikust õhtuni toimetada."

Lipp lisas, et Võru meeskonnas mängib sellest hooajast ka Viljandi klubi kasvandik Robin Kahu, kes saab seal samuti professionaalsel tasemel treenida.

Märksõnad
Tagasi üles