Viljandi naiskond alustas kodujääl võidukalt

Viljandi naiskond, kes oli PAF naiste hokiliiga hooaja esimese kohtumise pidanud kuu aega tagasi võõrsil, sai laupäeval uisuterad kodujäässe lükata ning rõõm oli seda suurem, et Tallinna naiskonda Wolferines õnnestus võita.

«Kodujääl oli väga hea mängida. Pluss publik, kes tuli vaatama ja kaasa elama,» kiitis Viljandi hokiklubi treener Ragnar Soo. «Võiduvõti oli kindlasti see, et oleme saanud natuke trenni teha oma jääl ning kõik, keda mängule soovisime, tulid kohale ja andsid endast maksimumi.»

Esimeses kodumängus alistati pealinlased 6:3 (2:0, 0:2, 4:1). Avakolmandiku võitis Viljandi esindus Jana Biloruse ja Gerli Jaagula väravast 2:0. Teisel perioodil seadsid Kairiin Jõemets ja Darja Kolnenkova jalule viigi. Viimasel kolmandikul tegid Viljandi naiskonnast skoori Mari-Ly Vaher, Margaret Neering kaks korda, taas Bilorus ning HC Wolferinesi poolelt jälle Kolnenkova.