Viljandi HC-l on jalg poolfinaali ukse vahel

Priscilla Õmblus
Pühapäevases karikasarja veerandfinaali esimeses kohtumises Mistra vastu viskas Viljandi HC eest enim, üheksa väravat, Ott Varik. Foto: arvi Sirm (EESTI KÄSIPALLILIIT)

Pühapäeval võttis Viljandi HC Harjumaal Aruküla spordisaalis Eesti meeste käsipalli karikasarja veerandfinaalseeria esimeses mängus Mistralt 24:21 võidu. Poolfinaali pääseja selgub täna õhtul Viljandi spordihoones.

Kui Viljandi HC sai karikasarjas otse teise ringi, siis Mistral oli esimesest ringist seljataga suureskooriline 77:42 koondvõit HC Viimsi üle. Aruküla spordisaalis tuli esimest väravasahinat oodata pea­aegu kaks minutit ja väravaarve avas võõrustajameeskonna liige Serhii Orlovskyi.

Kuue minuti möödudes oli kokku visatud vaid kolm väravat. Viljandi HC-st sai esimesena käe valgeks Kristo Voika.