Pühapäeval võõrustas Viljandi Metalli naiskond Eesti karikavõistluste veerandfinaalseeria esimeses mängus Viljandi Kesklinna kooli võimlas tiitlikaitsjat Tartu Ülikool / Bigbanki naiskonda. Tiitlikaitsja võttis veerandfinaalseeria pinevast avavaatusest 3:2 võidu.

Avageim lõppes kodupubliku rõõmuks Viljandi esinduse kindla, 25:15 paremusega. Teises geimis jäi 25:18 tulemusega peale Tartu ning kolmandas 25:23 taas Viljandi naiskond. Nelja geimiga kohtumine ei piirdunud, sest tartlannad viisid 25:19 geimivõiduga mängu otsustavasse geimi. Seal haarasid viljandlannad 7:4 ja 9:8 eduseisu, kuid külaliste 3:0 vahespurdile neil enam midagi vastu panna ei olnud. 11:9 eduseisu jõudnud Tartu esindus võttis 15:11 geimivõiduga 3:2 mänguvõidu.