Viljandi HC jätkab Balti liigas täiseduga

Nädalavahetusel võõrutas Viljandi HC Balti liiga esimeses kodumängude voorus külalisi Lätist. Kui laupäeval alistati HCHK Ogre/HYDROX 36:31, siis pühapäeval jätkati ASK Zemessardze/LSPA vastu võidulainel skooriga 35:22.

Esimese kodumängude vooru pidas Viljandi HC nädalavahetusel, selja taga juba Leedust võetud kaks võitu.

Laupäeval alustas Viljandi HC lätlaste vastu kodusaalis hästi: läks kohe mängu algul kahe väravaga ette, kuid vastased tõid peagi skooritabloole viigiseisu. Samamoodi möödus ka ülejäänud esimene poolaeg, kus võõrustajad rebisid mitmel korral mõne tabamusega peale, kuid külalised leidsid vastuse. Perioodi lõpuks suutis Viljandi siiski mõneväravalise edu säilitada ning suureskoorilise poolaja lõpetas lätlaste Aliaksei Haisa, tuues tabloole numbrid 17:19 nende poolt vaadates. Koduvõistkonna tabamuste eest vastutasid põhiliselt Ott Varik, Hendrik Koks ja Andrei Basarab, kes kolme peale said kirja 14 väravat.