T, 21.03.2023

Tantsukooli Face lapsed jätsid Tartus lavale parima energia

Merlin Kuld
, reporter
Tantsukooli Face lapsed jätsid Tartus lavale parima energia
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kuldse Karika Aasta tantsuauhindade galalt tõid ainsa Viljandi rühmana karika koju tantsukooli Face lapsed, kes said tunnustuse parima energia eest.
Kuldse Karika Aasta tantsuauhindade galalt tõid ainsa Viljandi rühmana karika koju tantsukooli Face lapsed, kes said tunnustuse parima energia eest. Foto: Marko Saarm

Möödunud pühapäeval kogunesid Tartus Eesti Rahva Muuseumis tantsijad kogu Eestist, et välja selgitada oma ala parimad. Kuldse karika tõid Viljandisse tantsukooli Face lapsed.

Kuldse Karika tantsufestivali eestvedajad on oma kodulehel öelnud, et võistlus on nagu pisike tantsu-Oscarite tseremoonia, kus kuldmehikeste asemel jagatakse Karika Aasta tantsuauhindu ehk KATA-sid.

Võistluse esimene voor leidis aset video vahendusel ning oma loomingut olid oodatud esitama tantsukoolid kogu Eestist. Nad võisid esitada tantse, millega ei olnud varem Kuldsel Karikal osalenud. Viljandist pääsesid tantsuauhindade galale tantsukooli Face laste ja täiskasvanute rühma tantsud ning tantsustuudio Dance Dream lapsed.

Märksõnad
Tagasi üles