T, 7.02.2023

Kahest kaks: Viljandi Metall alustas meistriliiga hooaega võidukalt

Priscilla Õmblus
Kahest kaks: Viljandi Metall alustas meistriliiga hooaega võidukalt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Viljandi Metalli naiskond sai Eesti meistriliiga hooaja alustuseks maitsta võidurõõmu: nii laupäeval kui pühapäeval võttis ta kindla 3:0 võidu. Fotol on esiplaanil naiskonna kapten Laureen Reier.
Viljandi Metalli naiskond sai Eesti meistriliiga hooaja alustuseks maitsta võidurõõmu: nii laupäeval kui pühapäeval võttis ta kindla 3:0 võidu. Fotol on esiplaanil naiskonna kapten Laureen Reier. Foto: Marko Saarm

Nädalavahetusel näitas Viljandi Metalli naiskond Eesti meistriliiga hooaja hakatuseks isukat mängu: laupäeval alistas ta võõrsil 3:0 TBD Pharmatech Tartu ja pühapäeval kodusaalis sama skooriga Viimsi /Tallinna Ülikooli.

Hooaja esimene mäng Tartus jäi ühepoolseks: viljandlannad kallutasid selle oma kasuks geimidega 25:21, 25:19, 25:18. Enim punkte sai kirja Renate Pikk – 23 (+18). Seejuures lõi ta naiskonna üheksast ässast koguni viis. Kerttu Lääne arvele jäi 11 punkti.

Viljandi Metalli võiduvõtmeks kujunes rünnak: punktiks löödi 44 protsenti sooritustest. Tartlannade sama näitaja oli 23 protsenti.

Märksõnad
Tagasi üles