N, 8.12.2022

Tapetud mehe naabritele ei tulnud juhtum üllatusena

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Tapetud mehe naabritele ei tulnud juhtum üllatusena
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Selles majas avastati esmaspäeva hilisõhtul oma korteris raskelt haavatud mees, kes suri haiglas.
Selles majas avastati esmaspäeva hilisõhtul oma korteris raskelt haavatud mees, kes suri haiglas. Foto: Elmo Riig

Viljandi suurimas kortermajas tapetud 62-aastase mehe naabrid nentisid teisipäeval, et juhtunu ei tulnud neile üllatusena, sest joomingud käisid selles korteris väga tihti.

Kremliks kutsutava Lääne tänav 6 maja ühistu juhatusse kuuluv Kalle Edula nentis, et enam kui 120 korteriga majas on kaks korterit, mille elanikega on joomingute tõttu probleeme olnud. "Nende kahe korteri elanikud jõid tihti ka koos," teadis Edula ja lisas, et arvatava tapjaga oli ohver tutvunud teise alkoholiga kimpus naabri vahendusel.

Üksi elanud 62-aastast ohvrit nimetasid naabrid küll nuhtluseks, aga lisasid, et ta ei muutunud kunagi agressiivseks ja korterist tuleva lärmi üle polnud eriti põhjust kurta. Ebameeldivusi siiski esines, sest trepikojas liikusid purupurjus inimesed.

"Meil on üldiselt väga korralikud inimesed. Vaid need kaks korterit on viimasel ajal muret teinud," lisas Edula.

Esmaspäeval kella 21.20 ajal anti häirekeskusele teada teadvuseta mehest Viljandi korteris. Meedikud viisid 62-aastase raskelt viga saanud mehe haiglasse, kus ta arstide pingutustest hoolimata paraku suri. Sakala andmetel oli 62-aastane mees oma kodus ja pruukis külla tulnud noorema kaaslasega alkoholi, kui too teda noaga ründas.

Politsei vestles sündmuskohal naabritega ja kontrollis ümbrus ning sai kiirelt teada, keda on põhjust tapmises kahtlustada. Samal õhtul pidas politsei linnas kinni joobes 49-aastase mehe, keda kahtlustatakse surmavate vigastuste tekitamises.

Märksõnad
Tagasi üles