Viljandimaa laskur tuli Euroopas esikümnesse

Viljandimaa laskesportlane Marja Kirss tuli eelmisel nädalal Poolas asetleidnud Euroopa meistrivõistlustel juunioride arvestuses üheksandaks. Foto on tehtud 3. septembril Elvas Eesti karikavõistlustel, kus ta võitis naiste arvestuses esikoha. Foto: Erakogu

5.–9. septembrini Poolas Wrocławis peetud Euroopa meistrivõistlustel spordirelvadest laskmises saavutas Viljandi laskurklubi liige Marja Kirss U-20 vanuseklassi arvestuses üheksanda koha.

25 ja 50 meetri harjutuses oli Eesti koondisel juunioride ja täiskasvanute arvestuses kokku välja panna 16 laskurit. Marja Kirss sai üheksanda koha spordipüstoli harjutuses 30 + 30 lasku, korrates isiklikku rekordit 567 punkti.