K, 30.11.2022

GALERII ⟩ Kahe nädala vältel selgusid Viljandi tenniseplatsidel põnevusmängudes maakonna meistrid

Kahe nädala vältel selgusid Viljandi tenniseplatsidel põnevusmängudes maakonna meistrid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pühapäeval peeti Viljandi järve äärsetel väljakutel maakonna tennisemeistrivõistluste meesüksikmängu finaal ning tiitli pälvis Kert Villems, kes alistas Kert Perkmanni 6:1, 6:4. 
Pühapäeval peeti Viljandi järve äärsetel väljakutel maakonna tennisemeistrivõistluste meesüksikmängu finaal ning tiitli pälvis Kert Villems, kes alistas Kert Perkmanni 6:1, 6:4. Foto: Marko Saarm

Kaks nädalat olid Viljandi järve ääres tenniseväljakutel täis sportlikku melu: ülemöödunud nädalal selgitati seal maakonna meistrid mees-, nais- ja segapaarismängus ning eelmisel nädalal üksikmängus. Viimasena, pühapäeval riputati meistrimedal kaela Kert Villemsile, kes oli finaalis alistanud Kert Perkmanni.

Viljandi tenniseelu edendaja, treener Ott Ahoneni sõnul on maakonna meistrivõistlusi juba mõni aasta peetud augusti lõpus ja septembri alguses, sest siis on läbi suve kestvad laste ja täiskasvanute laagrid Viljandis lõppenud ning väljakutel on rohkem vabu aegu. Tänavu soosis ka ilm turniiri: vaid ühel päeval ei saanud vihma tõttu mängida.

Märksõnad
Tagasi üles